Praktické vychytávky, které zjednoduší zařizování interiéru

Při zařizování dávejte na svou vlastní intuici a na to, co je vašemu srdci nejbližší

Zařizování domácnosti je někdy vyčerpávající a krade nám nejen čas, ale i drahocenné nervy. Abyste eliminovali počet hádek a situace, ve kterých se nebudete moct rozhodnout mezi variantou A a variantou B, vyzkoušejte praktické vychytávky, které vám celý tento proces značně zjednoduší. A kdo ví – třeba i značně ušetří váš rodinný rozpočet.

Čtěte více

Cvičení na balanční podložce

Cvičení na balanční podložce

Jste začátečník nebo pokročilý a hledáte ideální všestrannou pomůcku ke cvičení? Pak bude tento článek právě pro vás. Život vám vybalancovat nepomůže, ale vaši rovnováhu určitě ano. Přestože může být název zavádějící, jsou balanční podložky, nebo také bosu či půlmíče s pevnou základnou, ideálním parťákem ve vašem tréninkovém plánu. Ne nadarmo je využívají i profesionální trenéři.

Čtěte více

Stylové dárky do domácnosti, které nikdy nejsou krokem vedle

Vánoční dárek

Přemýšlíte nad tím, čím uděláte radost svým blízkým během blížících se svátků? Je pro vás pořizování něčeho hezkého, vkusného a stylového doslova noční můrou? Přinášíme vám tipy na stylové dárky do domácnosti, kterými bezesporu okouzlíte všechny ty, kdo milují bytové a designové trendy. Věříme, že jich ve vašem okolí je víc než dost!

Čtěte více

Graseko, specialista na vertikální zahrady

Vertikální zahrada v bytě

Vertikální zahrady jsou moderním řešením, které spočívá v přeměně dostupných vertikálních ploch na živé zelené stěny. Vertikální zahrady, které zdobí vnější stěnu, jsou neobvyklým prvkem, který odlišuje danou budovu. Není to tedy jen symbol udržitelného rozvoje a ekologie, ale jde především také o dokonalý a krásný design. Je to také jednoduchý způsob, jak přeměnit zeď, která potřebuje renovaci nebo jak skvěle vylepšit okolí.

Čtěte více

Pin It on Pinterest