Hledáte nový zplynovací kotel na dřevo? Máme pro vás šikovný tip!

Chcete si užít jedinečný komfort přívětivého tepla bez neustálé nutnosti přikládání a návštěv sklepa či kotelny? Česká společnost OPOP s.r.o. vám ho ráda dopřeje, a to bez ohledu na velikost vašeho technického zázemí. Její kotle s kompaktním půdorysem a variabilními násypkami se tak vejdou i tam, kde se předtím s podobným způsobem vytápění nepočítalo.

Jde o představitele úspěšného moderního vytápění dřevem, který kraluje předním místům otopných žebříčků už po několik let. Heslem všech kotlů od OPOP je totiž jednoduchost, úspornost a nízké pořizovací náklady, a to bez negativního dopadu na kvalitu. Podívejte se třeba na nové kotle na dřevo z řady H4EKO-D, které se chlubí širokým výkonnostním rozsahem 16-25 kW.

Zplyňovací kotel na dřevo
Zplyňovací kotel na dřevo

Ekodesign, kompaktní půdorys a další důležité drobnosti

Pojďme si představit například nejnovějšího benjamínka mezi zplyňovacími kotli na dřevo od OPOP , kterého můžete najít pod názvem H4EKO-D 16kw.

  • šířka 495 cm
  • výška 955 mm

Bez obtíží tak projde i opravdu úzkými dveřmi, stačí ho šikovně natočit. A pokud by vás zajímala celková výška kotle i s násypkou, bude to 955 mm a celková hloubka kotle (včetně výkonného ventilátoru) je pak 1020 mm. Ale ve hře není jen kompaktní půdorys, určitě oceníte i další výhody v čele s jednoduchým ovládáním, vysokou účinností, snadnou regulací spalování, sekundárním přívodem vzduchu efektivně snižujícím množství produkovaných emisí a šikovným odtahovým ventilátorem, zajišťujícím ideální provoz i při malé výšce komína.

H4EKO-D 16kw
H4EKO-D 16kw

Máte starý kotel od OPOP? Výměna bude snadná

OPOP působí na našem trhu už řadu let a vstříc vychází proto i svým dlouholetým zákazníkům. Pokud jednoduše chcete nahradit starý kotel novým, měli byte vědět, že:

  • H416 EKO-D kotel na dřevo má identické připojovací rozměry jako starší modely H412 a H418.
  • H420 EKO-D kotel na dřevo se chlubí stejnými připojovacími rozměry jaké najdeme u starších modelů  H412 a H418.
  • H425 EKO-D kotel na dřevo má stejné připojovacími prvky jako H424.

Stačí navštívit webové stránky OPOP.cz a vybrat si tu nejlepší variantu pro vás.

fajnadomacnost

Jsme nadšený tým co se stará o svou i vaši Fajnovou domácnost. Někdy znamená domov místo, kde je tvoje srdce. Tomu my věříme.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Pin It on Pinterest