Dřevěné bedýnky oživí váš interiér, nebo zahradu

Jistě jste si všimli, jak se rozmohl nový fenomén v dekoracích. Dřevěné bedýnky byly právem opomíjeným artiklem. Nyní přišel jejich čas, aby se mohly předvést ve své pravé kráse a dominanci.

Zapátrejte ve sklepě, nebo na půdě, jestli na vás nečeká nějaká právě u vás. Dopřejte vašemu domovu nový “drive” v podobě neotřelé designové vychytávky. Jistě přijdete této novince na chuť a stanete se rázem bytovými, nebo exteriérovými designéry.

Dřevěné bedýnky

Máte tedy zelenou. Pojďme se podívat, jak, kde a proč upotřebit tyto drahocenné poklady. 

Z bytelné bedýnky stylová stolička

Větší a pevné dřevěné bedny rozhodně použijte na nové stylové “sezení”. Bytelnou bedýnku, nebo přímo bednu očistěte a v případě potřeby ošetřete lakem, nebo vámi zvolenou barvou. Nyní popusťte uzdu vaší kreativitě a doplňte novou stoličku o barevný dekorativní sedák.

Použít můžete již hotové zakoupené podsedáky, nebo si vyrobte krásné a měkké polštáře. Pokud budete chtít podsedák přichytit na pevno, pomůže vám sponkovací pistole.

Každá návštěva, nebo i členové vaší rodiny budou nadšeni z nového kousku nábytku. Hodí se jak do obývacího pokoje, tak s nimi můžete doplnit dětský pokojík. Záleží na vašem vkusu. 

Dřevěné bedýnky vhodné jako úložný prostor

Každá správná hospodyňka, která má ráda pořádek a věci pěkně zorganizované ocení nové úložné prostory. Pokud disponujete bedýnkou od vína, pěkně členěnou na jednotlivé lahve, již máte skoro vyhráno.

Dřevěné bedýnky jako úložný prostor

Dodejte nové poličce úžasnou patinu a každá maličkost bude mít rázem své dokonalé místo. Vše bude perfektně urovnané a uklizené. Můžete směle vystavit fotografie a suvenýry z cest pěkně na odiv.

Zároveň vám takové prostory poskytnou místo třeba na poštu, noviny, nebo knihy. Jen vy jste režisérem vašeho interiéru, dopřejte si jen to nejlepší. 

Dřevěné bedýnky jako dekoraci i pomocník

Jste milovníci venkovské kuchyně ve stylu Provence? Tak to jsou dřevěné dekorační bedýnky to pravé pro vás. Tito pomocníci zaujmou ve vašem kulinářském prostředí významnou roli. A nejen co se designu týká.

Dřevěné bedýnky dekorace

Vhodně zvolené dřevěné bedýnky poslouží jako úložné prostory pro ovoce, nebo zeleninu. Další pomohou pojmout velké množství nezbytného koření, nebo sladkostí pro vaše nejmenší. Vhodně zvolený design dodá vaší kuchyni správný šmrnc.  

Dřevěné dekorace mají nenapodobitelnou atmosféru a zútulní dokonale váš domov. Nabízí široké spektrum využití. Ať už použijete bedýnky na chodbě pro odkládání klíčů, čepic, nebo šátků, nebo je použijete místo konferenčního stolku vždy budou doplňovat váš interiér skvělým způsobem.

Další možností využití těchto pokladů mnohdy z půdy je i v exteriéru. I vaše zahrádka si zaslouží oživit a dodat moderní design. 

Stylová zahrada s dřevěnými bedýnkami

Obyčejná i starší bedna rázem ožije při osázení nádhernými letničkami. V okamžiku máte dokonalý květináč. Další využití najdete v zahradním altánku, kde můžete ukládat různé pomůcky pro grilování.

Dřevěná bedýnka pomocník při grilování

Stejně tak větší dřevěné bedny můžete použít místo venkovního nábytku. Stačí dodat nový lesk a užijete si příjemné posezení přímo v přírodě. 

Dřevěné bedýnky inspirace do interiéru

Dřevěné bedýnky inspirace na zahradu

5/5 - (1 vote)

fajnadomacnost

Jsme nadšený tým co se stará o svou i vaši Fajnovou domácnost. Někdy znamená domov místo, kde je tvoje srdce. Tomu my věříme.

1 komentář u „Dřevěné bedýnky oživí váš interiér, nebo zahradu

  • 10 listopadu, 2020 (2:09 pm)
    Permalink

    Pro ucely vyuziti v byte by mely byt drevene bedynky z cisteho nezavadneho dreva, nikoli z odpadnho dreva, nebo takove, ktere jsou osetreny pripravky neznameho puvodu. Takove by vam v domacnosti pridaly spise problemy, nez udelaly radost. Pokud si bedynky sami nevytvorite, ale radi byste si je poridili jiz hotove, muzete se po nich poohlednout v klasickych obchodech s nabytkem, nebo na internetu.

    Odpovědět

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Pin It on Pinterest